Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Pages
et: Lehed

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Path
et: Tee

en: Region
et: Regioon

en: Component
et: Komponent

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Operation
et: Operatsioon

en: Rules
et: Reeglid

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Entity
et: Olem

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Rule
et: Reegel

en: Bundle
et: kogum

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Provide a password for the new account in both fields.
et: Uue konto parooli määramiseks tuleb uus parool sisestada mõlemale väljale.

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entities
et: Olemid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Current password
et: Praegune parool

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Label display for @title
et: @title kuvatav silt

en: Parents for @title
et: @title vanemad

en: The entity type.
et: Olemi tüüp.

en: Add Entity
et: Lisa olem

en: Entity label
et: Olemi märgis

en: Plugin for @title
et: Plugin @title jaoks

en: Remove @title
et: Eemalda @title

en: Context assignments
et: Konteksti määrangud

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
et: Kehtiv e-posti aadress. Kõik süsteemi poolt saadetud kirjad saadetakse sellele aadressile. Seda aadressi ei teha avalikuks ning kasutatakse ainult siis, kui soovid saada uut parooli või muid teateid e-posti teel.

en: Region for @title
et: @title regioon

[ctx: Plural]
en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
et: Sisesta, kui soovid muuta allpool %mail või %pass väljade andmeid. <a href=":request_new_url" title="Saada parooli lähtestamise juhised e-postile.">Lähtesta oma parool</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
et: Võimalik on kasutada mitmeid erisümboleid, sealhulgas tühikut, punkti (.), sidekriipsu (-), ülakoma ('), alakriipsu (_) ning @ märki.
