Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Pages
eu: Orriak

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Response
eu: Erantzun

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Region
eu: Atal

en: Component
eu: Osagaia

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Rules
eu: Erregelak

en: Entity
eu: Entitatea

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: Provide a password for the new account in both fields.
eu: Bi eremuetan pasahitz bat idatzi kontu berriarentzako.

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Current password
eu: Uneko pasahitza

en: Remove @title
eu: @title ezabatu

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
eu: Karaktere bereziak onartuak daude, hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), kakotxak ('), azpigidoia (_) eta @.
