Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: User
fy: Brûker

en: Continue
fy: Trochgean

en: - Select -
fy: - Selektearje -

en: Current password
fy: Hjoeddeiske wachtwurd
