Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Provide a password for the new account in both fields.
hy: Երկու դաշտում էլ մուտքագրեք նոր հաշվի գաղտնաբառը։

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Current password
hy: Ներկայիս գաղտնաբառը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Parents for @title
hy: @title-ի ծնողները

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
hy: Պահանջվում է, եթե ցանկանում եք փոխել %mail-ը կամ %pass-ը ստորև: <a href=":request_new_url" title="Ուղարկեք գաղտնաբառի վերակայման հրահանգները էլփոստով:">Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը</a>:

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hy: Թույլատրված են որոշ հատուկ նիշեր, ներառյալ կետը (.), գծիկը (-), ապոստրոֆը ('), տակի գծիկը (_) և @-ի նշանը:
