Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Pages
kk: Беттер

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: Region
kk: Аумақ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Operation
kk: Операция

en: Provide a password for the new account in both fields.
kk: Жаңа тіркеу жазбасының құпиясөзін екі өзгертпе жолағына да енгізіңіз
