Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Current password
my: ယခုသုံးနေသည့် စကားဝှက်
