Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Path
os: Фæндаг
