Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Path
sq: Pozicioni

en: Region
sq: Sektori

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Operation
sq: Veprimi

en: Provide a password for the new account in both fields.
sq: Shkruaj një fjalëkalim për profilin të ri në të dy fushat.

en: Current password
sq: Fjalëkalimi aktual

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
