Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Path
ta: பா​தை

en: User
ta: பயனாளர்
