Flexiform (2.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (58 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Pages
pl: Strony

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Component
pl: Komponent

en: User
pl: Użytkownik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Operation
pl: Czynność

en: Rules
pl: Reguły

en: Parameters
pl: Parametry

en: Entity
pl: Encja

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Rule
pl: Reguła

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: Current User
pl: Aktualny użytkownik

en: Provide a password for the new account in both fields.
pl: Hasło dla nowego konta użytkownika należy wprowadzić do obydwu pól.

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entities
pl: Encje

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Current password
pl: Aktualne hasło

en: Wizards
pl: Kreatory

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Label display for @title
pl: Wyświetlanie etykiety pola @title

en: Parents for @title
pl: Nadrzędne dla @title

en: The entity type.
pl: Typ encji.

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Add @label
pl: Dodaj @label

en: Entity label
pl: Etykieta encji

en: Plugin for @title
pl: Wtyczka dla @title

en: Remove @title
pl: Usuń @title

en: Context assignments
pl: Przypisanie kontekstu

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
pl: Poprawny adres email. Na ten adres będą wysyłane wszystkie emaile z systemu. Adres nie będzie publiczny i zostanie użyty wyłącznie do dostarczenia nowego hasła lub zamówionych wiadomości.

en: Region for @title
pl: Region dla @title

[ctx: Plural]
en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
pl: Wymagane jeśli trzeba zmienić %mail lub %pass poniżej. <a href=":request_new_url" title="Wyślij instrukcje do resetu hasła na e-mail.">Resetowanie hasła</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
pl: Szereg znaków specjalnych w tym spacja, kropka (.), dywiz (-), apostrof ('), podkreślenie (_), oraz znak @.
