Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Pages
gl: Páxinas

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Path
gl: Ruta

en: Region
gl: Área

en: Component
gl: Compoñente

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Operation
gl: Operación

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Entity
gl: Entidade

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Provide a password for the new account in both fields.
gl: Proporcione un contrasinal para a nova conta en ambos campos.

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Entities
gl: Entidades

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Current password
gl: Contrasinal actual

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Label display for @title
gl: Presentación de etiqueta de @title

en: Parents for @title
gl: Pais de @title

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
gl: Unha dirección de correo electrónico válida. Todos os correos electrónicos do sistema enviaranse a esta dirección. A dirección de correo electrónico non se fai pública e só se utilizará se desexa recibir un novo contrasinal ou desexa recibir determinadas noticias ou notificacións por correo electrónico.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
gl: Permítense varios caracteres especiais, incluídos o espazo, o punto (.), o guión (-), o  apóstrofo ('), o subliñado (_) e o signo @.
