Flexiform (2.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Pages
hu: Oldalak

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Response
hu: Válasz

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Path
hu: Útvonal

en: Region
hu: Régió

en: Component
hu: Összetevő

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Continue
hu: Folytatás

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Operation
hu: Művelet

en: Ajax
hu: AJAX

en: Rules
hu: Szabályok

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Entity
hu: Entitás

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Plugin settings
hu: Bővítmények beállításai

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Namespace
hu: Névtér

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Rule
hu: Szabály

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: Current User
hu: Aktuális felhasználó

en: Provide a password for the new account in both fields.
hu: Jelszó az új felhasználó számára, kétszer megadva.

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entities
hu: Entitások

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Current password
hu: Jelenlegi jelszó

en: Wizards
hu: Varázslók

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Label display for @title
hu: @title megjelenített címkéje

en: Parents for @title
hu: @title szülői

en: The entity type.
hu: Az entitás típusa.

en: Wizard
hu: Varázsló

en: Entity id
hu: Entitásazonosító

en: Custom Text
hu: Egyéni szöveg

en: Entity label
hu: Entitáscímke

en: Plugin for @title
hu: @title bővítménye

en: Remove @title
hu: @title eltávolítása

en: Context assignments
hu: Kontextus összerendelések

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
hu: Egy mindenképp működő e-mail cím, mert a rendszer a felhasználó minden üzenetét ide küldi ki. Nem kerül nyilvánosságra és általában csak elfelejtett jelszóhoz való segítségnyújtásra, valamint a kért értesítésekhez lesz használva.

en: Region for @title
hu: @title régiója

[ctx: Plural]
en: Disabled
hu: Letiltva

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
hu: Szükséges a lentebb található %mail vagy %pass módosításához. <a href=":request_new_url" title="Jelszóbeállítási tudnivalók küldése e-mailben.">Jelszó visszaállítása</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hu: Különböző speciális karakterek engedélyezettek, beleértve a szóközt, pontot (.), kötőjelet (-), aposztrófot ('), aláhúzást (_) és a kukacot (@).
