Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Component
lt: Komponentas

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Entity
lt: Esybė

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Provide a password for the new account in both fields.
lt: Įveskite slaptažodį į abu laukelius.

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Label display for @title
lt: @title žymos rodymas

en: Parents for @title
lt: @title tėvai

en: Wizard
lt: Vedlys

en: Add @label
lt: Pridėti @label

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
lt: Galiojantis el. pašto adresas. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. El. pašto adresas neviešinamas ir bus naudojamas jei norėsite atkurti slaptažodį ar norėsite gauti naujienas.

[ctx: Plural]
en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
lt: Privaloma jei norite pakeisti žemiau esančius laukelius: %mail arba %pass. <a href=":request_new_url" title="Atsiųsti slaptažodžio keitimo instrukcijas el. paštu.">Atkurti slaptažodį</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lt: Keletas specialių simbolių leidžiama, įskaitant tarpą, tašką (.), brūkšnelį (-), kabutes ('), apatinį brūkšnelį (_) ir @ ženklą.
