Flexiform (2.0.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Response
ml: പ്രതികരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Path
ml: വഴി

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Continue
ml: തുടരുക
