Flexiform (2.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Pages
sl: Strani

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Path
sl: Pot

en: Region
sl: Regija

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: Provide a password for the new account in both fields.
sl: Vnesite geslo novega računa v obe vnosni polji.
