Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Operation
af: Operasie
