Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Path
ast: Camín

en: Region
ast: Rexón

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: Operation
ast: Operación
