Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Path
az: Yol

en: Component
az: Komponent

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Entity
az: Entiti

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Provide a password for the new account in both fields.
az: Hər iki sahədə yeni hesab üçün parol daxil edin.

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Entities
az: Entitilər
