Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Update
br: Hizivadenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Plugin
br: Lugant

en: Current password
br: Ger-tremen a vremañ

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
br: Rekis ma fell deoc'h cheñch ar %mail pe ar %pass amañ izeloc'h. <a href=":request_new_url" title="Kas kemennadurioù adderaouekaat ar ger-tremen dre bostel.">adderaouekaat ho ker-tremen</a>.
