Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Region
el: Περιοχή

en: Component
el: Συστατικό

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Entity
el: Οντότητα

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Provide a password for the new account in both fields.
el: Εισάγετε έναν κωδικό πρόσβασης για το νέο λογαριασμό και στα δύο πεδία.

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Entities
el: Οντότητες

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Current password
el: Τρέχοντας κωδικός

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Label display for @title
el: Εμφάνιση ετικέτας για το @title

en: Parents for @title
el: Γονείς για το @title

en: Remove @title
el: Αφαίρεση @title

en: Context assignments
el: Αναθέσεις πλαίσιου

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
el: Μία έγκυρη διεύθυνση email. Όλα τα emails του συστήματος θα αποστέλλονται σε αυτή τη διεύθυνση. Η διεύθυνση email δε δημοσιοποιείται και θα χρησιμοποιηθεί μόνο αν επιθυμείτε να λάβετε νέο κωδικό πρόσβασης ή επιθυμείτε να λάβετε μέσω email συγκεκριμένα νέα ή ειδοποιήσεις.

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
el: Υποχρεωτικό αν θέλετε να αλλάξετε το %mail ή το %pass παρακάτω. <a href=":request_new_url" title="Αποστολή οδηγιών για ανάκτηση κωδικού πρόσβασης μέσω email.">Επαναφορά του κωδικού</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
el: Επιτρέπονται αρκετοί ειδικοί χαρακτήρες, όπως το κενό, η τελεία (.), η παύλα (-), η απόστροφος ('), η κάτω παύλα (_) και το παπάκι (@).
