Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Path
eo: Vojo

en: Region
eo: Regiono

en: Component
eo: Komponanto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Operation
eo: Operacio

en: Rules
eo: Reguloj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Provide a password for the new account in both fields.
eo: Provizu pasvorton por la nova konto en ambaŭ kampoj.

en: Current password
eo: Aktuala pasvorto

en: Context assignments
eo: Atribuoj de kunteksto
