Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Path
mn: Зам

en: Region
mn: Бүс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх
