Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Path
mr: रस्ता

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल

en: Context assignments
mr: संदर्भ असाइनमेंट
