Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi
