Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Path
ka: გზა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
