Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Region
ku: ناوچە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Operation
ku: کردار

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Current password
ku: وشەنهێنی ئێستا

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
