Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Continue
nn: Hald fram

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Current password
nn: Noverande passord
