Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Path
ps: يونلور

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Plugin
ps: لګون

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل

[ctx: Plural]
en: Disabled
ps: ناتوانه
