Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (47 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Email address
ro: Adresă email

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Path
ro: Cale

en: Region
ro: Regiune

en: Component
ro: Componentă

en: User
ro: Utilizator

en: Continue
ro: Continuare

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Operation
ro: Operație

en: Rules
ro: Reguli

en: Parameters
ro: Parametri

en: Entity
ro: Entitate

en: Plugin settings
ro: Setările plugin-ului

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Provide a password for the new account in both fields.
ro: Introduceți o parolă pentru noul cont.

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Entities
ro: Entități

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Current password
ro: Parola actuală

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Label display for @title
ro: Eticheta de afișare pentru @title

en: Parents for @title
ro: Părinți pentru @title

en: The entity type.
ro: Tipul entității.

en: Custom Text
ro: Text Personalizat

en: Plugin for @title
ro: Plugin pentru @title

en: Remove @title
ro: Șterge @title

en: Context assignments
ro: Misiuni context

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
ro: O adresă de e-mail validă. Toate e-mail-urile din sistem vor fi trimise la această adresă. Adresa de e-mail nu este publică și va fi folosită doar dacă doriți să primiți o parolă nouă sau unele noutăți sau notificări prin e-mail.

en: Region for @title
ro: Regiune pentru @title

[ctx: Plural]
en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
ro: Necesar dacă doriți să schimbați %mail sau %pass de mai jos. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Resetați-vă parola</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
ro: Sunt permise mai multe caractere speciale, inclusiv spațiu, punct (.), cratima (-), apostrof ('), liniuță de subliniere (_) și semnul @.
