Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Component
sr: Компонента

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Entities
sr: Ентитети

en: Current password
sr: Тренутна лозинка

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Context assignments
sr: Контекстуални задаци

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
sr: Унесите валидну е-мејл адресу. Сви сервисни мејлови које шаље сајт ће бити слати на ту адресу. Ваша е-мејл адреса неће бити јавно доступна и биће кориштена при промени лозинке или за обавештења или промоције.

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
sr: Потребно је уписати ако мењате %mail или %pass испод. <a href=":request_new_url" title="Упутство за промену лозинке ће бити послато преко мејла.">Измени лозинку</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sr: Само су неки од специјалних каракте дозвољени да буду део корисничког имена: размак, тачка (.), цртица (-), апостроф ('), доња црта (_) i @ znak.
