Flexiform (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Provide a password for the new account in both fields.
ug: يېڭى ئەزالىق شىفىرى (ئىككى قېتىم كىرگۈزىلىدۇ)
