FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
