FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
