FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
