FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
