FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Featured
nn: Framheva

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
