FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Banner
oc: Bandièra

en: Featured
oc: Distintiu

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
