FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
