FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
