FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.3) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Footer Fourth
hu: Lábléc negyedik

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Search form (narrow)
hu: Keresési űrlap (keskeny)
