FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.3) - en to lo translation catalogue (14 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
