FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
