FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
