FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური
