FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.4) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Banner
lv: Baneris

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Search form (narrow)
lv: Meklēšanas forma (šaura)
