FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
