FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ
