FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.6) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
