FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.7) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Featured
ca: Distintiu

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Search form (narrow)
ca: Formulari de cerca (estret)
