FlexiStyle Bootstrap SCSS (1.0.7) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
